PADAR, ul. 1-szej Brygady 6, 05-091 Ząbki, NIP 526-015-63-68, tel. 022 781-47-92

padar cennik

Podane ceny są cenami netto.

Program Jednostanowiskowy Wielostanowiskowy

 

Blat 2000 v. 8.0. opcja podstawowa

Program w opcji podstawowej ma możliwość wykonywania rysunków rozkroju kolejnych arkuszy na formatki (bardzo dobre wyniki obliczeniowe - mały odpad). Wykonuje różnego rodzaje wydruki uwzględniając wybrane przez użytkownika warianty rozkroju. Można wprowadzić do pamięci podstawowe dane arkuszy i oklein. Podczas wykonywania obliczeń rozkroju, program uwzględnia grubość ostrza piły, brzegowanie oraz fakturę powierzchni. Oklejane krawędzie są odpowiednio zaznaczone na rysunkach. Na ekranie można też zobaczyć ilościowo - wartościowy kosztorys (bez możliwości wydruku), na który składają się zużyte arkusze, okleiny oraz usługa cięcia. Program pracuje w centymetrach lub milimetrach do wyboru i jest bardzo łatwy w obsłudze.

555 zł.

250 zł.

832 zł.

300 zł.

 

Blat 2000 v. 7.0. opcja pełna

Program w wersji 7.0. posiada wszystkie wymienione wyżej właściwości. Dodatkowo ma możliwość wydruku opisanego wcześniej kosztorysu oraz może prowadzić magazyn odpadów użytkowych dla każdego z arkuszy. W takim przypadku program sam wybiera najlepszą płytę do rozkroju (spośród arkuszy i odpadów użytkowych). Można też tym procesem sterować ręcznie. Kolejnymi zaletami programu w wersji 7.0. jest zliczanie stanów arkuszy i oklein, prowadzenie historii zmian stanów magazynowych arkuszy, odpadów i oklein (karty magazynowe) oraz zapamiętywanie zamówień (zestawów formatek z wykonanym już rozkrojem i kosztorysem). Zapamiętywane zamówienia można dodawać do siebie i mnożyć przez jakąś liczbę. Program może też drukować naklejki na formatki i odpady użytkowe pozostające w magazynie. Na podstawie opisanego wyżej kosztorysu można wydrukować fakturę VAT z dopisaniem nowych pozycji (np. transport).

890 zł.

350 zł.

1335 zł.

400 zł.

 

Blat 2000 v. 8.0. opcja pełna

Program w wersji 8.0. posiada wszystkie wymienione wyżej właściwości. Dodatkowo jest możliwość zainstalowania go na 1 komputerze lub pracy wielostanowiskowej (w dowolnej sieci) z dostępem do wspólnych danych. Wcześniej wymienione wersje programu nie mają możliwości pracy w sieci. W wersji 8.0. jest również baza danych kontrahentów (bez ograniczeń) z możliwością wyboru kontrahenta do zamówienia, kosztorysu, faktury. Wygodna funkcja wyszukiwania kontrahenta oraz zestawień. Kolejnymi nowościami są: optymalizacja długości arkusza lub szerokości do wyboru, a także możliwość wczytania formatek z dowolnego pliku txt, np. formatek z innego programu, formatek od klienta przesłanych na płytce lub za pomocą e-maila.

1090 zł.

450 zł.

1635 zł.

500 zł.

 

Konstruktor v. 6.5. opcja podstawowa

Łatwy program z przystępną instrukcją do projektowania mebli i pomieszczeń: najpierw określa się kształty i wymiary pomieszczeń (do 5 ścian w wersji podstawowej), potem wstawia się kolejne elementy do rysunku. Dla każdego elementu podaje się wymiary zewnętrzne i takie informacje, jak liczba półek, szuflad, rodzaj drzwiczek itp. Na tej podstawie program sam rysuje elementy, sam oblicza wymiary i ilość potrzebnych formatek.

  1. Możliwość przesłania formatek do programu Blat 2000, gdzie wykonywany jest ich rozkrój na płytach oraz kosztorys.
  2. W projekcie można użyć dowolnych materiałów z baz danych różnych producentów. Można wprowadzać do biblioteki własne materiały, które będą dostępne w programie.
  3. Program zapamiętuje dowolną liczbę projektów z możliwością dodawania własnych elementów do biblioteki.
  4. Obroty projektu w przestrzeni, przesuwanie, przybliżanie.
  5. Spis elementów w formie zamówienia do podpisu przez klienta.

890 zł.

400 zł.

1335 zł.

450 zł.

 

Konstruktor v. 6.5. opcja pełna

Jak wyżej. Dodatkowe możliwości:

  1. Do 24 ścian w projekcie.
  2. Funkcja dopasowująca meble w szerokości i wysokości, np. szafę do istniejącej wnęki.
  3. Meble mogą posiadać skosy i przylegać pod dowolnymi kątami.
  4. Rysunki i tabele montażowe (m.in. rozmieszczenie otworów na zawiasy, uchwyty, półki, prowadnice szuflad).

1444 zł.

600 zł.

2168 zł.

650 zł.

pliki_do_pobrania

Pobierz bezpłatne DEMO "BLAT 2000" i przykładowe PROJEKTY z programu "KONSTRUKTOR".

Instrukcja instalacji

do góry

© Padar. Wszelkie prawa zastrzeżone.