PADAR, ul. 1-szej Brygady 6, 05-091 Ząbki, NIP 526-015-63-68, tel. 022 781-47-92

konstruktor program do projektowania mebli, kuchni» Nowości

Program komputerowy "KONSTRUKTOR", to najprostszy w obsłudze program do projektowania mebli w przestrzeni. Cechuje go dobra cena, żadnych kursów w zakresie obsługi, szybkość powstawania projektu, możliwość posługiwania się myszą lub klawiaturą do wyboru.

Projektujemy poprzez wstawianie kolejnych elementów do rysunku. Dla każdego elementu podajemy wymiary zewnętrzne i takie informacje, jak liczba półek, szuflad, rodzaj drzwi itp. Na tej podstawie program sam rysuje elementy (nie ma rysowania myszą), sam oblicza wymiary i ilości koniecznych formatek. Formatki te przesyłane są do programu "BLAT 2000" (rozkrój płyt).

W projekcie można ustawić dowolne kolory (materiały) dla frontów, blatów, boków, ścian, podłogi, uchwytów, sprzętów AGD. Program posiada gotowe bazy danych płyt i laminatów z fabryk Grajewo, Prospan, Kronopol, Barlinek, Goliat i inne. Dodatkowo oferuję szeroką gamę glazury, terakoty, paneli, wykładzin, tapet i tynków.

Program zapamiętuje dowolną liczbę projektów z możliwością łatwego wykorzystania fragmentów program do projektowania mebli w następnych projektach.

"Konstruktor" posiada też takie funkcje, jak zaokrąglenia półek, blatów, obroty rysunku w przestrzeni, przybliżenia, przesuwania elementów (lub całych grup) względem innych, spis elementów w formie zamówienia dla klienta, ładne wydruki mebli widzianych pod dowolnym kątem.

projekt kuchni projekt mebli, szafek

Program komputerowy "KONSTRUKTOR" jest nowym produktem, który cały czas rozwijamy i będziemy rozwijać o kolejne funkcje i możliwości w miarę napływu informacji od naszych klientów o ich potrzebach i oczekiwaniach. Pod numerem telefonu (0-22) 781-47-92 przyjmujemy Państwa uwagi. Nasi klienci otrzymują nowe wersje programu bezpłatnie przez 1 rok od daty zakupu. Po tym terminie odpłatność = tylko koszty manipulacyjne.

pliki_do_pobrania

Pobierz bezpłatne DEMO "BLAT 2000" (cięcie płyt)i przykładowe PROJEKTY z programu "KONSTRUKTOR" (program do projektowania mebli).

Instrukcja instalacji

do góry

© Padar. Wszelkie prawa zastrzeżone.